Yeni Jumpy, 33 bin 750 YTL’lik lansman fiyatıyla piyasada

By
Güncellendi: 13 Haziran 2007
Citroen Jumpy 2007

Fransız otomobil üreticisi Citroen’in hafif ticari araç segmentinde yer alan modeli Jumpy, yeni nesli ile binek otomobillerin konforunu ve pratikliğini sunuyor. Öncüsüne göre yenilenen teknik ve donanım özelliklerinin yanı sıra; tasarımında yapılan iyileştirmeler sayesinde daha başarılı bir görünüme kavuşan Jumpy, 33 bin 750 YTL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.

Citroen Jumpy 2007 Masa

Citroen Jumpy 2007 Masa

Citroen’in diğer ticari araçları Berlingo ve Jumper arasında yer alan yeni Jumpy, markanın diğer modelleri üzerinde geliştirilen ve uygulanan konfor ve güvenlik özellikleriyle donatılmış. Hafif ticari araç müşterilerinin artan beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleyen Yeni Jumpy 5 ileri vitesi, bin kilogramlık istiap haddi ve 5 metreküplük kargo hacmi ile iş yapanlara kolaylık sağlıyor.

1.6 litre hacminde ve 90 beygir gücündeki motor ile donatılan Jumpy, ürettiği gücü ve 6 ileri vitesle yola aktarıyor. Ayrıca bin 200 kilogramlık istiap haddi ve 5/6 metreküp kargo hacmine sahip olan 2.0 litre 120 beygir gücündeki dizel motor seçeneği de mevcut. Panelvan versiyonunda her iki motor tipiyle yer alan yeni Jumpy, combi versiyonunda sadece 2.0 litrelik HDi seçeneğiyle tüketicilere sunuluyor. Ayrıca hem panelvan hem de combi modellerinde kısa ve uzun şasi seçeneği bulunuyor. Yeni Jumpy, 33 bin 750 YTL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor.

Citroen Jumpy 2007 Combi ve Van

Citroen Jumpy 2007 Combi ve Van

Yenilenen dış görünümünün yanı sıra panelvan seçeneğinde yer alan direksiyondan kumandalı radyo-CD, kabin ve kargo kısmının ayrı ayrı kumanda edilmesini sağlayan üç fonksiyonlu uzaktan kumandalı merkezi kilit, arka cam sileceği ve rezistansı ile desteklenen kanatlı camlı arka yük kapıları, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, elektrikli ve sekansiyel yan cam ve atermik ön cam, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar gibi pek çok özellik sayesinde ticari araçlara yeni bir konfor anlayışı da getiriyor. Bu özelliklere ek olarak, combi seçeneğinde yer alan 6 ileri düz vites, elektrikli katlanabilir yan aynalar, ön sis farları, yukarı açılan arka yük kapısı, isofix çocuk koltuğu bağlantıları, çift sürgülü kapı, klima, 6 kişilik oturma kapasitesi, yan ve taban kaplamaları, soğutmalı torpido gözü ve 16″ jantlar, konfor, güvenlik ve performansı bir arada sunuyor. Yeni Jumpy monospace gövde yapısı sayesinde bir yandan yükleme kolaylığı sağlarken diğer yandan da tüketiciye binek araç konforunu sunuyor. Hem panelvan hem combi seçeneğinde standart olan ABS, AFU ve sürücü hava yastığı ile yeni Jumpy güvenliğe verdiği önemi de kanıtlıyor.

Citroen Jumpy 2007 Resimleri

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir