Gösterilen sonuçlar: 1 ile 15 ve 15

Konu: Oksan Otomotiv- Samsun

Ad-Soyad: mehmet
    Araç: 2011 Citroën C5 1.6 hdi sx

Oksan Otomotiv- Samsun

Arkadaşlar ben de inşallah bayrama samsunda olacağım ve araca orijinal bi-xenon farları taktırmak istiyorum serviste. exclusive mercekli farlar, o yüzden sadece soket bağlantısı yapılacak, ama tampon sökülmesi gerekiyormuş. bir de usb box taktırcam teybin arkasından bir kablo bağlantısı yapılacak. sormak istediğim bu işlemler serviste tahminen ne kadar mal olur ?
    2011 citroen c5 (siyah)

Gookhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Gökhan HIZAL
    Araç: 2006 Citroën C3 1.6 HDI SX - Cam Tavan

Re: Oksan Otomotiv- Samsun

Mehmet yanlış hatırlamıyorsam farları başka birinden satın almıştım. Yetkili servis dışardan gelen hiçbir parçayı takmaz diye biliyorum.
    Her üye siteye yazdıklarından kendisi sorumludur. TRCitroen.com, üyelerin ve ziyaretçilerin siteye gönderdikleri yorumlardan sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Forum kurallarını olabildiğince kısa tuttuk. Lütfen göz ardı etmeyelim, okuyalım.

Rize, Trabzon, Artvin, Gümüşhane, Bayburt ve Giresun illerinde ikamet eden üyelerimizi Doğu Karadeniz grubumuza bekleriz.

2001 Citroen Berlingo 1.9D | 2004 Citroen Berlingo 2.0 HDi | 2012 Peugeot Bipper 1.4 HDi | 2006 Citroen C3 1.6 HDi

can
    Guest

şu konuyu biraz daha açarmısın mehmet rica etsem anlamadım ben komple farları mı takacaksın yoksa ampül mü?
    Soket lafından anladığım komple farları aldın sanırım çıkma olarak veya aksesuar olarak mı getirtttin bu farları?
    ayrıca bu xneon exclusive de standart ama bu farlar direksiyon yönüne dönen şekilde oluyor ve far yıkama isstemi vs. oluyor teknik olarak monte etsen bile ayrıca bir beyin vs. yokmuymuş bu farlar için? iyice soruşturdun mu?
    İşçiliğini aldıktan sonra her yetkili servis hrşeyi takar araca sonuçta o önemli değilde şu far muabbeti kafamı çok kurcaladı detaylı yazarsan ve fiyat vs. yazarsan sevinirim.

ayrıca öncesi ve sonrası şeklinde başlık altına fotografları bekliyoruz aklında olsun şimdiden bol bol fotograf al
    Bu olay düşündüğüm gibi gerçekleşirse başlığı oksan otomativ diye değil standart fardan-xneona dönüş diye c5e taşımak gerekecek. baya ilgi çekici bir konu heba olmasın vallahi.

gökhan kardeşim bunlar citroen in fransa dan gelen orjinal parçaları servisin getirtirdiği faturalı farlar ve ampül olarak komple takım. servisin yapacağı ön tamponu çıkarak halojen farları çıkarıp yerine bi-xenon farları yerleştircek soketleri takıp. tek dezavantajı far yükseklik ayarı yapılamaması o da benim için önemli değil default ayarda kullanıyorum değişiklik düşünmedim bu zamana kadar.
    can kardeşim bugün yarın arayacağım oksanda benimle ilgilenen satıcıyı soracam ne kadara mal olur diye. yaklaşık 15-20gün içinde taktıracağım o zaman yeterince fotomuz olacak inşallah
    2011 citroen c5 (siyah)

schumici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Furkan SEVİN
    Araç: 2011 Citroën DS3 1.6 THP 156 HP Sky Edition

o zaman şimdiden sabırsızlanmaya başlıyoruz fotolar için
    İnsanların düşüncelerini değiştiremem, ama insanların düşündükleri de gerçekleri değiştirmez...

2003 C3 1.6i 110 HP Gök Mavi (2009-2011) -----> 2011 DS3 1.6 THP 156 HP DSport Sky Edition

eve çıkmasam samsuna gidecektim yaptırmaya ama günahlarım elvermedi ki, bir de bendeki heyecanı bilsen
    2011 citroen c5 (siyah)

Alıntı copyright05 Nickli Üyeden Alıntı
    eve çıkmasam samsuna gidecektim yaptırmaya ama günahlarım elvermedi ki, bir de bendeki heyecanı bilsen
    o heyecanı hayal edebiliyorum
    İnsanların düşüncelerini değiştiremem, ama insanların düşündükleri de gerçekleri değiştirmez...

2003 C3 1.6i 110 HP Gök Mavi (2009-2011) -----> 2011 DS3 1.6 THP 156 HP DSport Sky Edition

can
    Guest

gökhan kardeşim bunlar citroen in fransa dan gelen orjinal parçaları servisin getirtirdiği faturalı farlar ve ampül olarak komple takım. servisin yapacağı ön tamponu çıkarak halojen farları çıkarıp yerine bi-xenon farları yerleştircek soketleri takıp. tek dezavantajı far yükseklik ayarı yapılamaması o da benim için önemli değil default ayarda kullanıyorum değişiklik düşünmedim bu zamana kadar.
    can kardeşim bugün yarın arayacağım oksanda benimle ilgilenen satıcıyı soracam ne kadara mal olur diye. yaklaşık 15-20gün içinde taktıracağım o zaman yeterince fotomuz olacak inşallah
    Mehmet hiç detay vermiyorsun şu işi bir başından alatsana abim vakit bulduğunda, bu farları nasıl getirttirdin? Aksesuar olarak servisle mi konuştun getirttin? Yoksa getirmiş birinden çıkma olarak mı aldın? Ayrıca bu farlar direksiyon yönüne doğru dönen bir sistemi var ekstra beyin vs. gerekiyormu bunları kontrol eden? Direksyion yönüne dönen özelliğide kullanılmayacak mı ozaman? Sadece bir soket takmak kadar kolay mı? Baştan itibaren detaylıca bir anlatsanda bende düşünüyorum samsuna da geliyorum ara sıra eğer işin ehlilerse ve fiyat uygunsa bir geldiğimde oradaki servisten yaptırayım.
    Gözünü seveyim biraz detay ver. Heyecanladık bekliyoruz bak

bayramda servise gittim bize aracı satan arkadaş sağolsun gene iyi davrandı elinden geleni yaptı. aracı servise indirdik beraber, elektrikçi olduğuna pek kanaat getiremediğim biri bildiğiniz başından savmak için elinden geleni yaptı. resmen iş yapmamak için dört takla attı. ne desek ben daha önceden bunu yapmadım bilemiyorum olur mu dedi. ben de niyeti bozdum sivas şenellere gideceğim,yol 4-5 saat sürüyor ama yapacağım bunu... ufak bir usb box takma işine bile burun kıvırıyor, fiyat vermiyor, herşeyi bilmiyorum deyip sıyrılmaya çalışıyor. sözüm ona böyle ilgili servisi bırakıp bakımımı orduda yaptıracağım.
    2011 citroen c5 (siyah)

Gookhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Gökhan HIZAL
    Araç: 2006 Citroën C3 1.6 HDI SX - Cam Tavan

bayramda servise gittim bize aracı satan arkadaş sağolsun gene iyi davrandı elinden geleni yaptı. aracı servise indirdik beraber, elektrikçi olduğuna pek kanaat getiremediğim biri bildiğiniz başından savmak için elinden geleni yaptı. resmen iş yapmamak için dört takla attı. ne desek ben daha önceden bunu yapmadım bilemiyorum olur mu dedi. ben de niyeti bozdum sivas şenellere gideceğim,yol 4-5 saat sürüyor ama yapacağım bunu... ufak bir usb box takma işine bile burun kıvırıyor, fiyat vermiyor, herşeyi bilmiyorum deyip sıyrılmaya çalışıyor. sözüm ona böyle ilgili servisi bırakıp bakımımı orduda yaptıracağım.
    Bildiğim kadarıyla Ordu, Oksan'ın alt bayisiydi. Yanlış mıyım?
    Satan eleman servise inince birşey söylemedi mi ki ona?
    Her üye siteye yazdıklarından kendisi sorumludur. TRCitroen.com, üyelerin ve ziyaretçilerin siteye gönderdikleri yorumlardan sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Forum kurallarını olabildiğince kısa tuttuk. Lütfen göz ardı etmeyelim, okuyalım.

Rize, Trabzon, Artvin, Gümüşhane, Bayburt ve Giresun illerinde ikamet eden üyelerimizi Doğu Karadeniz grubumuza bekleriz.

2001 Citroen Berlingo 1.9D | 2004 Citroen Berlingo 2.0 HDi | 2012 Peugeot Bipper 1.4 HDi | 2006 Citroen C3 1.6 HDi

yok gökhan kardeşim alt bayisi değil. beraber indik servisi yanımızda bozmak istemedi sinirlendim lanet olsun dedim, o abi de bunlar hep böyle dedi. adam mal mal bahaneler öne sürüyor yok komple tesisat değişcekmiş de olmazmış da vs vs saçmaladı 10 dakikada. sinirlendim çıktım geldim. usb box ı gördü kolay takılır dedi takalım dedim daha önceden takmadım diyo fiyat veremem diyo zırvaladı durdu anlayacağın...
    2011 citroen c5 (siyah)

yok gökhan kardeşim alt bayisi değil. beraber indik servisi yanımızda bozmak istemedi sinirlendim lanet olsun dedim, o abi de bunlar hep böyle dedi. adam mal mal bahaneler öne sürüyor yok komple tesisat değişcekmiş de olmazmış da vs vs saçmaladı 10 dakikada. sinirlendim çıktım geldim. usb box ı gördü kolay takılır dedi takalım dedim daha önceden takmadım diyo fiyat veremem diyo zırvaladı durdu anlayacağın...
    bu nasıl işmiş böyle yaaa nasıl fiyat veremezmiş?

malın illaki bi fiyatı var, bunun üstüne çalıştığı saat üstünden işçilik alacak bitti gitti. bu kadarda baştan savma iş olmaz ki...

aynen baştan savma iş yaptılar. benim de 15bin bakımım yaklaştı, bakımı da takma işini de sivasta yaptırcam gibi. çok kafam atarsa da elden çıkaracam bakalım hangisi gerçekleşecek
    2011 citroen c5 (siyah)

aynen baştan savma iş yaptılar. benim de 15bin bakımım yaklaştı, bakımı da takma işini de sivasta yaptırcam gibi. çok kafam atarsa da elden çıkaracam bakalım hangisi gerçekleşecek
    pire için yorganı yakma abi

yapacak birşey yok, kendileri kaşındılar, bunu da herkese anlatacağım...
    2011 citroen c5 (siyah)