2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 16 ile 22 ve 22

Konu: Citroen C3 2012 - Tavan ve Bagaj Spoiler Kaplama

Re: Citroen C3 2012 - Tavan ve Bagaj Spoiler Kaplama

Bu saticiya nasil ulasabilirim acaba ?

Musicman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Furkan Soyhan
    Araç: 2005 Citroën C2 Sx 1.4 Hdi - Seat Cordoba Cupra 2.0 - Honda Civic 1.4 - Clio Dynamique 1.6 - Palio Sporting 1.6

Alıntı erselyilgin Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Musicman Nickli Üyeden Alıntı
    App plakalarıma ben de Cuma - Cumartesi gibi kavuşuyorum inşallah Benim de aklımda ileriye dayalı jant, film, spoiler tarzı modifiyeler var ama bakalım

Ben spoiler taktırmayı pek doğru bulmuyorum. Daha doğrusu çirkin duracağı kanaatindeyim aslında.
    Elimde renault scenic ıı megane ıı eibach yay var aracımdan söktüm şu an orjinalleriyle kullanıyoruz.
    Kaldı öyle. Onları elden çıkarıp ap plaka yaptıracağım ankarada mühürlü.

Film bekleyebilir diye düşünüyorum çünkü arka camlar renkli. En azından henüz zamanı var daha
    Ama jant 16 veya 17 ileriye dönük şart bence . Hem lastikler kalın olacağından arabanın yola olan hakimiyetinin jant ve 3.5 yay ile daha da kuvvetleneceğini düşünüyorum.
    Ama işte zaman lazım biraz. Hemen yaparsam arabadan soğurum ben.

2011 ekimde clio 3 aldım 8 ay bindim sattım. Sonra scenic ıı ye geçtim onu da yaptım ama satmadım. şu an 3 numara film meguiars uygulama ve ap plakaları ile peder kullanıyor
    yayları çıkarmak zorunda kaldım. 5mm ve eibach olduğu için sağlam basıldı araba peder kullanamadı söktürdüm.
    C3 ü de yavaş yavaş yapmak istiyorum. bir anda yapmak beni kesinlikle arabadan soğutuyor.
    bu arabaya en az 3*4 sene binmek istiyorum.
    Anlıyorum sizi aslında mantıklı da geliyor söyledikleriniz, en azından benim de aracım sıfır olsaydı imkanım olsa da herşeyi bir anda yaptırmazdım herhalde. Bu arada App plakalarımı taktırdım bugün, arabanın havası bile değişti yemin ediyorum
    Vol.1 Citroën C2 Sx 1.4 Hdi 70 Hp ... Adapazarı / Sakarya ... Vol.2 Seat Cordoba Cupra Sx 2.0 16v 150 Hp

Musicman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Furkan Soyhan
    Araç: 2005 Citroën C2 Sx 1.4 Hdi - Seat Cordoba Cupra 2.0 - Honda Civic 1.4 - Clio Dynamique 1.6 - Palio Sporting 1.6

Alıntı murcielago Nickli Üyeden Alıntı
    Bu saticiya nasil ulasabilirim acaba ?
    http://www.appplakalar.com
    Bu linkini verdiğim siteden sipariş etmiştim ben Düz Fransız stil çerçevesiz app plaka ve yaklaşık 1.5 gün sonra elime ulaştı plakalarım. Unutmadan belirteyim mühürsüzdü ve 50 liraya mal oldu kapıdan ödeme ile.
    Mühür olayını çok araştırdım ben. Emniyet müdürlüğünden basılan mühür olmadığı sürece, polis durdurduğunda 136 liralık cezanın üstüne ek olarak sahte mühür basmaktan yani belgede sahtecilik suçlamasından başınız derde giriyormuş. Bu sebeplerden dolayı ilk zamanlar mühürsüz olmasından tereddüt eden ben, şuan iyice rahatladım diyebilirim. Öyle bir durumda en fazla 136 liralık ceza yerim mantığında yaklaşıyorum çünkü..
    Vol.1 Citroën C2 Sx 1.4 Hdi 70 Hp ... Adapazarı / Sakarya ... Vol.2 Seat Cordoba Cupra Sx 2.0 16v 150 Hp

erselyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Ersel YILGIN
    Araç: 2012 Citroën C3 1.4 HDI 75BG Confort+Plus Zenith Cam

Alıntı schumici Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı murcielago Nickli Üyeden Alıntı
    Kısa bir süre sonra mühürlü applakalarımda gelecek işte beklemedeyim bu aralar Zamanı geldiğinde 3.5 mm yay kutu içi k&n filtre vs onları da yapacağım.
    Öncelikle masallah diyelim araciniz cok guzel olmus, bu arada tek mühürlü app plakayi nasil halledebildiniz ben ankarada arastirdim biraz, mühür bastirtmanin yolu yok gibi
    ben plakalarımı Ankara'da bir satıcıda yaptırdım ve kargolattım. mühürlü de yapıyordu fiyatları 120 lira civarıydı
    Benim arkadaşım yapıyor bu işi. Ankaradan irtibatta olduğu kişiler var. 150 liraya orjinal mühürlü yapıyorlar appleri.
    Hatta diğer aracımız olan scenic 2 ye yaptırdım ben muayeneden de geçtim.
    1 kere bile sorun olmadı polislerden yana. Hatta muayenede adam özellikle inceledi bir sorun çıkaramadı
    Yeditepe University - Visual Communication Designer
    Eltes Telekom ve Güvenlik Sistemleri
    Filo : Dacia Sandero '11,Dacia Sandero '11,Citroen c3 '12,Citroen Nemo '12,Ford Focus Sedan Titanium '14

Ad-Soyad: berke
    Araç: 2010 Citroën C3 cınfort plus

Alıntı alkar2782 Nickli Üyeden Alıntı
    kardeş egzoz ucunu orjinal mi aldın servisten
    Yok kardeşim orjinal değil. Aslında orjinal alacaktım fakat orjinal egzoz düz boru şeklinde. Ben öyle istemiyordum.
    Çünkü difüzör alta doğru kıvrımlaşıyor. Benim taktırdığım egzoz ucunun üst kısmı çıkıntılı alta doğru içeri gömülüyor şekli itibari ile.
    Orjinaller bana çok itici ve sıradan geldiği için taktımadım.
    Bostancı oto sanayi Mustafa gider. Gider egzoz da hallettim ben.

nette en yakın bulduğum foto. hatta aynı tipte olduğunu söyleyebilirim.

valla yeni gördüm resmi şunu diyim

benim c3 te olan bu sarkık duruo ve tampona çarpıyo rolantide. ayrıca paslandı baya. bu degiştirecem egzozu . bu arada izmirdeyim ben istanbulda degilim malesef.

indianajons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: GENC
    Araç: 2008 Citroën C5 1.6 HDI

güle güle kullanın güzel olmuş araç, arka stop beyazlıklarına kırmızı şeffaf folyo uygulanırsa çok daha güzel olur gibime geliyor zevk sizi yinede ...
    http://www.trcitroen.com/forum/image.php?u=2094&type=sigpic&dateline=1340793859

erselyilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Ersel YILGIN
    Araç: 2012 Citroën C3 1.4 HDI 75BG Confort+Plus Zenith Cam

Alıntı indianajons Nickli Üyeden Alıntı
    güle güle kullanın güzel olmuş araç, arka stop beyazlıklarına kırmızı şeffaf folyo uygulanırsa çok daha güzel olur gibime geliyor zevk sizi yinede ...
    Hocam bu konuyu açtığımın ertesi günü kendim yaptım onları. Yaklaşık 11 gün önce. O gün çok yorulmuştum ve folyo almayı unutmuştum
    Yapıldı yani. ben sade ve şık olmasından yanayım aracın. o uygulama da yakışıyor araca.
    fakat henüz güncel fotosunu eklemedim arabanın. ama ben siyah seffaf folyo ile yaptım
    Yeditepe University - Visual Communication Designer
    Eltes Telekom ve Güvenlik Sistemleri
    Filo : Dacia Sandero '11,Dacia Sandero '11,Citroen c3 '12,Citroen Nemo '12,Ford Focus Sedan Titanium '14