Citroen Turkiye Forum Üyelik Forumu

The Facebook Platform

Gerekli Bilgiler

Kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınız boşluk ve özel karakter içermemelidir. Tavsiyemiz adınız ve soyadınızı birleşik şekilde yazmanızdır. Örneğin AliVeli gibi.

Kullanmak istediğiniz Şifrenizi giriniz. Lütfen Şifrenizin yazılımına dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandıysanız, Forumda girişlerde Şifrenizi aynı şekilde yazmalısınız.

Lütfen geçerli bir E-Mail Adresi veriniz. Geçersiz E-Mail Adreslerine Aktivasyon E-Maili gönderilir fakat bunu Siz göremezsiniz. Mailiniz yanlış olduğu için Üyeliğinizi aktifleştiremezsiniz.

İstanbul'un Plaka Kodu Kaçtır?

Gerkeli Bilgileriniz (Profil)

İsim ve soyisminiz. Bu alana gerçek bilgiler giriniz. Soyadınızı paylaşmak istemiyorsanız sadece adınızı yazabilirsiniz.

Kaldığınız Yer

Aracınızın marka ve modeli

Aracınızın model yılını giriniz.

Aracınızın motor ve donanım versiyonunun adlarını giriniz. Örneğin 110 HP HDi Comfort Plus gibi. Ayrıca Citroen harici bir marka araca sahipseniz aracınızın marka ve model bilgilerini bu alana yazabilirsiniz. Üstteki Citroen modellerinin yer aldığı seçim kutusunda boş olan ikinci seçim seçeneğini seçiniz.

Doğumtarihiniz Forumun değişik yerlerinde gösterilir. Buradan Doğumtarihinizin gösterilmemisini seçerseniz, Doğumtarihiniz sadece Yöneticiler tarafından görülür.

Kişisel Bilgiler

Sistemde gösterilen Saatler sizin bulunduğunuz Ülkede yanlış gösterilebilir. Buna Zaman kayması denir, bu aradaki Saat farkını aşağıdaki Listeden bulunduğunuz Ülkeye uygun Zaman dilimini seçerek, aradaki farkı giderebilirsiniz.

Buradan Saatlerin otamatikmen Yaz / Kış Sezonu ayarlarını yapabilirisiniz. Otamatik olarak Sistemimiz içerisinde bulunduğumuz Sezonun ayarlarını yükler.

yöneticiler size e-posta mesajları göndermek ara sıra isteyebilir

Eğer siz Bu mesajları almak istemezseniz bu seçmeyi etkisiz kılın.

Forum Kuralları

Üye olmadan önce forum kurallarımızı okuyup, onaylamanız gerekmektedir.

Temel Kural: Her üye ve ziyaretçi, siteye gönderdiği içerikten (yorum dahil) kendisi sorumludur. TRCitroen.com, üyelerin ve ziyaretçilerin siteye gönderdikleri yorumlardan sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Hukuka, kanuna aykırı yazı yazmak yasaktır ve yazılan tüm yazılar log halinde saklanmaktadır. TRCitroen.com forum sayfalarına üye olmak tamamen ücretsizdir.

1. Site dili Türkçe'dir. Kasti olarak başka bir dil veya lehçe kullanılamaz.
2. Sitede hiçbir kişi, kurum, kuruluş, ülke, din, dil, ırk, bayrak gibi öğeye hakaret edilemez.
3. Sitede küfür ve argo kullanımı yasaktır.
4. Reklam amaçlı üyelik yasaktır.
5. Konuları üst sıralara çıkarmak için peşi sıra mesaj yazmak yasaktır. En fazla 2 mesaj peş peşe yazılabilir.
6. Telif hakkına tabi müzik, kitap, film gibi sanat eserinin veya bir ticari ürünün paylaşımı yasaktır.
7. Siteye üye olmuş fakat hiç mesaj yazmamış kullanıcılar, üyelik tarihlerinden 3 ay sonra silinirler.
8. Site vesilesiyle kullanıcılar arasında yapılan alışverişlerde TRCitroen hiçbir şekilde taraf değildir. Tüm sorumluluk kullanıcılara aittir.
9. Yeni konu açmadan önce eski konular araştırılmalıdır. Eğer daha önce değinilmemiş bir konuysa açılmalıdır. Sorular alakalı konulara sorulabilir. Araştırılmadan açılan, tekrarlayan konular silinecektir.
10. Konu başlıklarına "yardım, lütfen, acil,.." gibi kelimeler yazılamaz. Bu konular silinecektir.
11. Forumda gerçek ad, şehir, yaş, araç gibi bilgilerin girilmesi zorunludur. Ancak birkaç tanesini girdiğinizde paylaşmak istemediğiniz diğerlerini girmeyebilirsiniz.
12. Forumlarda mesajın tamamını kalın yada büyük harflerle yazmak bağırmak, sinirlenmek, kızmak anlamına gelmektedir. Bu hususa dikkat ediniz.
13. Forumda trafik kurallarınca yasaklanmış davranışları özendirmek, böyle resim ve video paylaşımlarıyla kötü örnek olmak yasaktır.
14. Forumdaki diğer bir kullanıcıya hiçbir şekilde hakaret edilemez, küçük görülemez, hor görülemez, dalga geçilemez. Kendisine sataşma olduğunu düşünen üyelerimiz kesinlikle sataşana cevap vermeden durumu moderatör arkadaşlara bildirmelidir.
15. Yeni üyelerin konu açabilmesi için 10 mesajlarının bulunması gerekiyor. Bu sayıya ulaşmak için amaçsızca mesaj yazan üyelikler silinecektir.

Not: Forum yetkilileriyle iletişim kurmak için trcitroen.com@gmail.com eposta adresini kullanabilirsiniz.