Begenme Begenme:  0
Begenmeme Begenmeme:  0
2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen sonuçlar: 16 ile 21 ve 21

Konu: elysee araç içi aydınlatma

Ad-Soyad: Hakan Gökdeniz
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee 1.6 HDİ 92 BG 230 NM TORK

Cevap: elysee araç içi aydınlatma

Önde bulunan tavan lambasına direk + gelen uçtan kablo alın arkaya götürün led döşeyin şerit gizli bir şekilde tavanın cam ile biten yerine önden açtığınızda yanar yada düğme koyarsınız gerektiğinde açarsınız oda mı olmadı gidin Peugeot servisine ön taraftaki aydınlatma ışığını alıp arka tavanı kesin maket bıçağıyla şeklini çizip ortalyıp metric olarak ölçüp diğer full modelden bakarak ölçün öndeki ışığın lambalarından kabloları çekin takın kullanın çok basit aslında bunları yapmak : )

karakartalmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Melih demirtaş
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee 1.2 vti confort plus

Cevap: Led uygulamamdan resimler

Elinize sağlık çok güzel olmuş

Ad-Soyad: Saffet Saffet
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee 1.6 Comfort

Güzel olmuş. Yakışmış

Aaltaay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Altay Sarıtaş
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee HDİ Exculisive M/T 230 Nm- 92''

elysee için yeni şeyler görmek güzel elinize sağlık

mberik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Muammer BERİK
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee 1.6 hdi exclusive

arkadaşlar selamlar. 2013 model c-elysee 1.6 hdi aracımın bagaj lambası yanmıyor. lamba sağlam. plaka lambasını sökerek kontrol ettim. şu an araçta çalışmayan donanım yok. hangi sigortaya bağlı olduğunu kullanım kitapçığında göremedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Keyifli sürüşler.

Ad-Soyad: hasan yılmaz
    Araç: 2013 Citroën C-Elysee 92 hp comfort

Alıntı sound_eternal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LED in üstünde + - uçları vardır bu uçlara kablo lehimleyip 0.75mm çift kablolu çok telli şöför tarafında sigorta tablasının yere bakan kısmına doğru önüne engel konmıcak düzgün yapışkan tutucak ve görünmicek şekilde koyun ve direksiyonun altındaki kapak demir segmanlı tırnaktır oradan kabloyu geçirip kapının göğüs kısmında kalan fitil sökün yan tavan çıtaların plastiklerinide sökün oradan kabloyu geçirip tavanın araya doğru sıkıştırın tornavida ile tavan lambasının köşeden sokup biraz kastırın aşşagı doğru tık diye atmaz çünkü oraya yapışkanlı gibi dir biraz kuvvet uyguluyacaksınız onu ordan zorlayarak çıkartınız ve ölçü aleti - kontrol kalemi ne varsa elinizde + ucu kapı açıldığında + voltajı gelen uca bağlayın - ucu gene aynı şekilde orda takip ederek bulun hiç bulamadanız arabanın göğsüne vida adın şase olur sistem böylece çalışır . yolcu tarafı içinde aynısı geçerlidir . torpida içinede arabanın kontak ucunu bulunun oraya bağlayın ledi üste yapıştırın araba çalışırken ışık yanar torpidoyu açtığınızda ışık yanar arabayı kapatınca ışık kapanır ha ben öyle istemem derseniz switchler var bir çok çeşit kapı switch onu alıp torpido kapağı kapanan bir noktasına koyun + - getirin ucuna ordan lede gönderin kapak kapanınca söner açılınca yanar bilginize .
    Bende tavandan aldim tam onlere yaptim araba lambasi sondu arabayi calistirayim dedim esp ariza isiklari yandi motor isigi yandi acaba topraklama yapmadim direk kablolardan yaptim diye ariza mi verdi normal yanarken biranda ariza verdi sizce nedeni ne olabilir.