Begenme Begenme:  0
Begenmeme Begenmeme:  0
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 15 ve 16

Konu: C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur.

eser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Eser Battal
    Araç: 2015 Citroën C-Elysee 1,6 HDI Exclusive

C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur.

C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur.
    Ev alacağımdan çok sevdiğim aracımı satıyorum. Forumdan bir arkadaşa kısmet olursa ayrı bir sevinirim . MEMURDAN İLK SAHİBİNDEN TERTEMİZ YAKIT CİMRİSİ C-ELLYSE
    İlan No: 526300208
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...26300208/detay

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: YILMAZ
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine

Cevap: C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur.

Merhaba. Bir arkadaşım için böyle bir araç arıyoruz da.

Yaptırdığınız ekstraların tamamının faturaları mevcut mu acaba?

Bir de düşündüğünüz rakam nedir?
    Konu R32 tarafından (13.02.2018 Saat 09:47 ) değiştirilmiştir.

HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Harun Bahceci
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine paket ve Lapis Mavi :))

Ekstraları ve artıları ile gayet güzel ve dolu dolu bir araç olduğu belli. İlk sahibinden olması ve az km olması ayrı bir avantaj gibi duruyor. Kış lastiklerinin üzerinde olması yaz lastiklerinin de beraberinde verileceği hususu tam anlamıyla güzel. hele 2018 yılı MTV nin tamamının ödenmiş olması iştah kabartıcı. Piyasasını bilmiyorum ama saydığım durumlar oldukça anlamlı geldi bana. Piyasasına göre fiyatı abartılı ise bu ekstralarının çok da önemi olmayabilir bir şey diyemem. Ev için satılacak bir araç olduğu düşünülünce alana da satana da hayırlı olsun, umarım değerinde satılır ve her iki taraf da memnun olur.

Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bir arkadaşım için böyle bir araç arıyoruz da.

Yaptırdığınız ekstraların tamamının faturaları mevcut mu acaba?

Bir de düşündüğünüz rakam nedir?
    Artı garanti lastikler kartel koruma ve yetkili servis bakımlarının faturaları mevcuttur beyefendi. Cam filmi de vardı ama sanırım onu kaybettim. MTV zaten plakadan sorgularsanız görüyorsunuz vergisinin ödendiğini

Teşekkür ederim aynen benim ilk sıfırr aracımdı. O yüzden İnan’ın gözüm gibi baktım. Yine aynı şekilde bakacak biniciye gitmesini istiyorum. Masrafsız tertemiz bir araç. Garanti konusuda çok önemli bir konu araç sonuçta yaklaşık 2010 yolına kadar yetkili servis garantisinde.

C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur. Gookhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Gökhan HIZAL
    Araç: 2012 Başka Marka Peugeot 208 1.6 e-HDi ETG6 Allure

Hayırlısı olsun.
    Her üye siteye yazdıklarından kendisi sorumludur. TRCitroen.com, üyelerin ve ziyaretçilerin siteye gönderdikleri yorumlardan sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Forum kurallarını olabildiğince kısa tuttuk. Lütfen göz ardı etmeyelim, okuyalım.

2001 Citroen Berlingo 1.9D | 2004 Citroen Berlingo 2.0 HDi | 2012 Peugeot Bipper 1.4 HDi | 2006 Citroen C3 1.6 HDi SX | 2006 Citroen C5 1.6 HDi SX | 2012 Citroen Berlingo 1.6 HDi Selection | 2012 Peugeot 208 1.6 e-HDi ETG6 Allure

Alıntı Gookhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun.
    Teşekkür ederim Gökhan bey

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: kaan
    Araç: 2016 Citroën C-Elysee 1.6 hdi confort

Alıntı eser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MEMURDAN İLK SAHİBİNDEN TERTEMİZ YAKIT CİMRİSİ
    Allah aşkına bana anlatın memurdan olunca ne oluyo?

Alıntı kaan898 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına bana anlatın memurdan olunca ne oluyo?
    Ne oluyor biliyor musunuz?

Titiz biriyseniz ve uzak bir yerden araç almaya giderseniz doktoru, öğretmeni, memuru vb. gidip görev yaptığı kurumda görüyorsunuz. Biraz uyanıksanız kurumun çaycısıyla havadan sudan sohbet edip araç aldığınız adamı soruyorsunuz...

Ve bir uyuşturucu satıcısının size sattığı araçla kuryelik yaptırmadığından bir nebze daha emin olmuş oluyorsunuz.

Adam sahte kimlikle size sattığı araca malı yükler, bir de gps koyar. Vardığınız yerde bir şekilde (belki zorla) sizi durdurup araçtan malı alır. Size kuryelik yaptırır, ne olduğunu anlayamazsınız bile. (Olmuş bir olaydır bu) Yakalansanız da sizin üzerinize kalır.

Ama çalıştığı kurumda görüşeceğiniz bir memurun, doktorun, öğretmenin bunu yapma şansı neredeyse hiç yoktur.

Hiç bilmediğim bir yerde hiç tanımadığım birinden araç alacaksam memur tercih ederim... Mevzu sadece arabanın temizliği değil, memurdan olunca daha temiz olmuyor.

Şimdi anladınız mı?

remixindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Ali AKBAŞ
    Araç: 2015 Citroën C-Elysee 1.6 HDİ

Artı olarak memur adam arabaya fazla binemez servisle gider gelir işe genelde dolayısı ile araç fazla yipranmaz sabit gelirli olduğundan parasının dolayısı ile aracının kıymetini bilir hor kullanmaz. araç ikinci el piyasasında ayrıca sehirin de önemi vardır nemsiz şehirlerdeki avantajlıdır mesela Ankara Eskişehir Bilecik afyon arabası ile Antalya Trabzon Diyarbakır Antep arabasının arasında 2-3 bin TL fark olması doğaldır

Mesela birde taşra ve şehir arabası farklıdır yıpranması bir olmaz aracın fiyatı ve avantajları çok iyi arkadaşı tanımam etmem ama alınacak araç olduğu belli az bir pazarlıkla kaçırılmaması gereken bir araç düşünenler kacirmasin benim arkadaşım aynı araçtan geçen hafta galeriye 53000 e sattı 20 bin km de idi araç tertemiz uzaygrisi
    Konu remixindir tarafından (17.02.2018 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama çalıştığı kurumda görüşeceğiniz bir memurun, doktorun, öğretmenin bunu yapma şansı neredeyse hiç yoktur.
    Demek öyle çooook çook şeyler söylerim bu konuda ama uzatmayacağım,memur değilim ama 9 yıldır devletle sıkı fıkı ilişkileri olan ve devlet kurumlarıyla milyonlarca dolarlık iş yapan özel ama sahiplerinin de eski kit yöneticisi olduğu dev bir firmada çalışıyorum.Memurlarla her gün işim oluyo,kurumlara devamlı gidip geliyorum istisnasız ve yıllardır bu insanları tanıdıktan sonra bu soruyu iletme ihtiyacı hissettim ki acaba memur imajı ne durumda.Bence asıl yanlış kafanızdaki memur profilinin 2000 yılı ve öncesi memur profili olduğu,eskiden kıt kanaat geçinen fakat şimdilerde ise hanımlarının bile araç sahibi olduğu ,kademe atlamış bir memur profilinin olduğu gerçeğini görememekten kaynaklanıyor,bunu da ana baba dahil ailesinden çok sayıda memur çıkan biri olarak net söylüyorum.Sonuç olarak her koyun kendi bacağından asılır herkesin doğrusu kendine doğrudur AMA alıntı yaptığım cümlenizi ayrıntılı bir şekilde tekrar düşünmenizi şiddetle tavsiye eder,yolunuzun açık olmasını dilerim...

Alıntı kaan898 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek öyle çooook çook şeyler söylerim bu konuda ama uzatmayacağım,memur değilim ama 9 yıldır devletle sıkı fıkı ilişkileri olan ve devlet kurumlarıyla milyonlarca dolarlık iş yapan özel ama sahiplerinin de eski kit yöneticisi olduğu dev bir firmada çalışıyorum.Memurlarla her gün işim oluyo,kurumlara devamlı gidip geliyorum istisnasız ve yıllardır bu insanları tanıdıktan sonra bu soruyu iletme ihtiyacı hissettim ki acaba memur imajı ne durumda.Bence asıl yanlış kafanızdaki memur profilinin 2000 yılı ve öncesi memur profili olduğu,eskiden kıt kanaat geçinen fakat şimdilerde ise hanımlarının bile araç sahibi olduğu ,kademe atlamış bir memur profilinin olduğu gerçeğini görememekten kaynaklanıyor,bunu da ana baba dahil ailesinden çok sayıda memur çıkan biri olarak net söylüyorum.Sonuç olarak her koyun kendi bacağından asılır herkesin doğrusu kendine doğrudur AMA alıntı yaptığım cümlenizi ayrıntılı bir şekilde tekrar düşünmenizi şiddetle tavsiye eder,yolunuzun açık olmasını dilerim...
    Mevzu ''Güven'' ise ''İNSAN'' kavramının olduğu her yerde bu konuda sorun ve tereddütler olması derece normaldir. Eski memur, yeni memur fark etmez. Memur, devletin elinin altında bulunan; yeri, adresi ve KİMLİĞİ belli olan kişidir.

Sattığı araba boyalı olur, şöyle olur, böyle olur o ayrı konu. Ama memur bir sorun yaşadığınızda sıradan kişilere göre ''tekrar ulaşılabilir'' kişidir. Ne idüğü belirsiz dolandırıcılar gibi size sattığı 50 bin liralık araba yüzünden akşamdan sabaha, kimliğini yerini değiştirecek kişi değildir.

Memurdan olunca ne oluyor dediniz, cevabı belirttik. Sizin için bir şey ifade etmiyorsa o da sizin mevzunuz. Sizin de yolunuz açık olsun...

Arkadaşım düşüncen seni bağlar. Bizlerin düşüncesi de beni bağlar. Sen araç alırken memurdan olmayanı alırsın. Memurdan diye belirtmenin tek sebebi alıcı satıcı değilim galerici değilim dolandırıcı değilim adresim belli yerim belli kurumum belli. Şimdi yazdıklarımı araç satılınca unutacak kişide değilim. Aracımın sadece benim gibi temiz bakacak binecek kişiye gitmesini istediğimden forumda yazdım. Aracımı satmayı düşünmediğinden temmuz MTV vergisini bile Ödemişim. 3 ay önce ekstra para vererek garantisi uzatmışım 1 ay önce kış lastiği almışım sizce satma düşüncem olda bunları yaparmıydım. Bu kadar tepkin anlamsız. Oku işine geliyorsa cevap ver gelmiyorsa gül geç. Hadi ii günler

Alıntı eser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım düşüncen seni bağlar. Bizlerin düşüncesi de beni bağlar. Sen araç alırken memurdan olmayanı alırsın. Memurdan diye belirtmenin tek sebebi alıcı satıcı değilim galerici değilim dolandırıcı değilim adresim belli yerim belli kurumum belli. Şimdi yazdıklarımı araç satılınca unutacak kişide değilim. Aracımın sadece benim gibi temiz bakacak binecek kişiye gitmesini istediğimden forumda yazdım. Aracımı satmayı düşünmediğinden temmuz MTV vergisini bile Ödemişim. 3 ay önce ekstra para vererek garantisi uzatmışım 1 ay önce kış lastiği almışım sizce satma düşüncem olda bunları yaparmıydım. Bu kadar tepkin anlamsız. Oku işine geliyorsa cevap ver gelmiyorsa gül geç. Hadi ii günler
    bu kadar tepki derken nerden çıkardın ki arkadaşım,ben bilmediğim birşeyi sordum,diğer arkadaş da sağolsun cevap yazmış,sen de yazmışsın sana da sağol ,sonuçta kendi fikirlerimle bir karşılaştırma yaptım ,ama valla anlamadım hangi tepkiden bahsediyorsun?

C-ellyse mi satıyorum. İlgilenen Citroen sevenlere duyurulur. Gookhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Gökhan HIZAL
    Araç: 2012 Başka Marka Peugeot 208 1.6 e-HDi ETG6 Allure

Konu çok farklı yerlere gitmiş, pek hoş olmamış.

İkinci el araç alımında aracın önceki sahibi hakkında ne kadar bilgi edinebilirseniz o kadar az sürpriz sizi bekliyor demektir.
    Her üye siteye yazdıklarından kendisi sorumludur. TRCitroen.com, üyelerin ve ziyaretçilerin siteye gönderdikleri yorumlardan sorumlu tutulamaz ve sitede yer alan içeriğin doğruluğunu ve güncelliğini garanti etmez. Forum kurallarını olabildiğince kısa tuttuk. Lütfen göz ardı etmeyelim, okuyalım.

2001 Citroen Berlingo 1.9D | 2004 Citroen Berlingo 2.0 HDi | 2012 Peugeot Bipper 1.4 HDi | 2006 Citroen C3 1.6 HDi SX | 2006 Citroen C5 1.6 HDi SX | 2012 Citroen Berlingo 1.6 HDi Selection | 2012 Peugeot 208 1.6 e-HDi ETG6 Allure