Begenme Begenme:  0
Begenmeme Begenmeme:  0
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 7 ve 7

Konu: C-Elysee fiyat listesi karmaşıklığı?

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: YILMAZ
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine

C-Elysee fiyat listesi karmaşıklığı?

C-Elysee fiyat listesi karmaşıklığı?
    En üst donanım Shine olmasına rağmen bir alt donanım olan Feel neden daha pahalı görünüyor?

Bir de motor seçeneği olarak diğer paketlerde 1.6 HDI 92HP yazarken; ''Feel'' pakette sadece 1.6 HDI yazıyor.

Sebebi nedir bu fiyat ve motor karmaşasının, bilen var mı?

Ad-Soyad: Oktay
    Araç: 2016 Citroën C-Elysee 92 HP HDİ Exclusive

Cevap: C-Elysee fiyat listesi karmaşıklığı?

Her yıl yaptıkları mallık. Önceki senelerde de üst paket ara paketten ucuzdu

HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Harun Bahceci
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine paket ve Lapis Mavi :))

Hakikaten anlamsız ve tuhaf bir uygulama, güler misin ağlar mısın??? Demek ki shine paket satılmadı ellerinde kaldı, stok eritmeye çalışıyor olmalılar. Tek aklıma gelen mantık bu. O fiyatlar zaten bu arabaya verilmez. Yanlış anlaşılmasın aracın kötü olduğundan değil, bayiler liste fiyatının çok altına veriyorlar. Kasım ayında liste fiyatı shine 83 bin iken 64.700 e aldım, varın siz hesap edin. 20 bin TL liste fiyatının altında araç mı alınır, adamlar veriyor, ben de almıştım. Muhtemelen şimdi de veriyorlardır bu fiyatlara.

remixindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Ali AKBAŞ
    Araç: 2015 Citroën C-Elysee 1.6 HDİ

Arkadaşlar aynen liste fiyatının baya aşağısında satışlar oluyor. Bu tamamen satış politikası 80 binlik arabayı 67 ye alınca insan mutlu olur. İşte tam da bu ben de araç alırken liste 65 bin di 50 bine aldim. Üstüne birde 15 ay yüzde sıfır faiz yapınca çek oradan bir elysee dedim. Birde genelde şirket aracı olduğundan fiyatlar daha da dusebiliyor. Adam bu araçtan 100 tane 200 tane alıyor ama live yani en bosunu dolayısı ile shine paketi son kullanıcı alsın. Bos paketide şirketlere zaten satıyoruz diyorlar sanırım

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: YILMAZ
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine

Alıntı remixindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aynen liste fiyatının baya aşağısında satışlar oluyor. Bu tamamen satış politikası 80 binlik arabayı 67 ye alınca insan mutlu olur. İşte tam da bu ben de araç alırken liste 65 bin di 50 bine aldim. Üstüne birde 15 ay yüzde sıfır faiz yapınca çek oradan bir elysee dedim. Birde genelde şirket aracı olduğundan fiyatlar daha da dusebiliyor. Adam bu araçtan 100 tane 200 tane alıyor ama live yani en bosunu dolayısı ile shine paketi son kullanıcı alsın. Bos paketide şirketlere zaten satıyoruz diyorlar sanırım
    Böyle satış politikası mı olur?

Geçenlerde burada bir yerde yine yazdım. Şahsen ben araç bakarken bu fiyatları görünce bayiye uğramadım bile. Bir arkadaşım 301 aldıktan sonra tesadüfen öğrendim fiyatların bu kadar ucuz olduğunu ve aldım.

Birçok kişinin bu fiyatlar yüzünden bayiye uğramadığına eminim.

HarunHoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Harun Bahceci
    Araç: 2017 Citroën C-Elysee Shine paket ve Lapis Mavi :))

Aracımdan müthiş memnunum, tam istediğim gibi. Sadece hangi kapının açık olduğunu göstermemesi kötü. Aslında standart 7 inçlik donanımda bu görsel var biliyorum, ancak benimki 10 inçlik bayinin kendi taktığı ekran. Ek ücret vererek taktırdım, hem 10 inç olması, hem android olması hem geri görüş kameralı olması en büyük avantajları ve ekranın çözünürlüğünden de memnunum. Ancak kapı açık görselinin olmaması bir eksiklik. Belki bir ayarı vardır ama çok kurcalamama rağmen bulamadım.

remixindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ad-Soyad: Ali AKBAŞ
    Araç: 2015 Citroën C-Elysee 1.6 HDİ

Benim aracdada sadece hangi kapının acik olduğu buz uyarısı gibi bilimum uyarıları yazmiyor. Sağlık olsun ben alıştım bende gayet memnunum maşallah diyelim. Satış politikasına gelince maalesef biraz saçma ama işte satış politikası bende sahibinden com ilanlarindan uyandim orda 52 bindi servisde 65 bindi o ilanları göstererek indirim almıştım