Citroen Türkiye Resmi Web Sayfası Yenilendi

By
Güncellendi: 22 Nisan 2011
Citroen Türkiye Web Sayfası

Citroen Türkiye’nin resmi web sayfası tamamen yenilendi. Citroen’in Avrupa’nın önde gelen ülkelerinde kullanılan web şablonu Türkiye için uyarlandı. Yeni sayfa sayesinde kullanıcılar Türkiye pazarında satışta olan modelleri daha yakından tanıma fırsatı bulmanın yanısıra konsept modelleri de inceleyebilecek.

Ziyaretçilerin test sürüşü talep edebilecekleri form ve modellerin broşürlerini indirebilecekleri sayfalar eklendi. Yeni web sayfasının öne çıkan özelliklerinden biri de MYCitroen.

Citroen marka araç sahibi olanlar MyCitroen bölümüne üye olabiliyorlar. Araç bilgilerini girebiliyor. Markanın şimdiye kadar üretmiş olduğu tüm modelleri inceleyebiliyor. Bunun gibi birçok yeni özellik mevcut.

Citroen Türkiye resmi web sayfası linki: http://www.citroen.com.tr

Not: Sayfa flash altyapısıyla hazırlandığından düzgün incelemekte sorun yaşayabilirsiniz. Çözüm olarak ücretsiz dağıtılan Google Chrome yada Mozilla Firefox internet tarayıcılarını bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar

 1. bilal

  05 Mayıs 2011 at 12:01

  Merhaba;
  Yeni yapılan sitenizde görüntü çok kötü çözünürlük çok düşük yazıları okuyamıyorum.
  Bu benim bilgisayarımın ayarlarından mı diyede düşündüm ama bu sitede her şey normal o yüzden yenilenen resmi web sitesini kontrol edip düzeltmenizi rica ederim.

 2. Gökhan Hızal

  05 Mayıs 2011 at 13:00

  Merhaba,

  Üstteki yazının son kısmında bir not ekledik. Notta yer alan Google Chrome linkine tıklayıp, gelen sayfadaki porgramı bilgisayarınıza kurun. Ardından sadece Citroen sayfasını değil tüm web sayfalarını sorunsuz bir şekilde gezebileceksiniz. Ayrıca sormak isterim monitörünüzün çözünürlüğü kaç piksel?

 3. bilal

  06 Mayıs 2011 at 15:00

  Gökhan Bey,
  Bilgi için tşk.
  Ben İnternet tarayıcısı olarak Chrome kulanıyorum zaten.
  Monitörüm Benq 19 inc senseye altaki linkte özelikleri mevcut ama ben yine http://www.citroen.com.tr sayfasını açıp inceleyemiyorum.

  http://www.hepsiburada.com/Liste/benq-g2220hda-215-5ms-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/ProductDetails.aspx?productId=bd53227&categoryId=986#Gorseller

 4. Gökhan Hızal

  06 Mayıs 2011 at 16:08

  Bilal Bey,
  http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ Son bir işlem olarak Adone Flash Player’i bilgisayarınıza kurun. Büyük ihtimal daha önce kurulmuştur ancak yinede deneyelim. http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ Adresinden indirip kurabilirsiniz. Eğer yinede olmazsa Citroen Türkiye’ye konuyu haberdar edeceğim.

 5. bilal

  06 Mayıs 2011 at 16:17

  Gökhan Bey,
  Flash Player yazılımım güncel göndermiş olduğunuz linke gittiğim zaman aşağıdaki gibi not çıkıyor.

  Google Chrome tarayıcınızda Adobe® Flash® Player zaten yerleşik olarak bulunur. Google Chrome, yeni sürümleri kullanıma sunuldukça Flash Player’ı otomatik olarak günceller.

  Görüntü resminize göndermek isterdim ama buraya yapıştır yapamıyorum.
  ilginiz için tşk. en kısa zamanda çözüme ulaşmasını diliyorum.

 6. Gökhan Hızal

  06 Mayıs 2011 at 16:27

  Bilal Bey, konu ile ilgili olarak Citroen Türkiye’ye bir eposta gönderdim. Gönderdiğim mailde sizin eposta adresinize de yer verdim. Size dönüş yapabilirler.
  Teşekkürler.

 7. Mehmet

  27 Eylül 2013 at 11:31

  Sayın yetkililer, Ben Reno kullandım,toyota kullandım. Onlardan gördüyüm servis yardımı süperdi, Ancak Citroen İzmir/ Bayraklı servisinizden hiç yardım göremedim.Beni Citroen markasından soğuttular. Yazık.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir